kcIGmBhIYng

Trzy osoby zginęły na miejscu w wypadku, który wydarzył się w Boguchwale na Podkarpaciu. Dwa samochody osobowe zostały zmiażdżone pomiędzy TIR-ami. Seatem Ibizą podróżowały dwie osoby: 24-letni kierowca i 19-letnia pasażerka. W Peugeocie zginął 33-letni kierowca. Do wypadku doszło w Boguchwale na drodze krajowej nr 9. 23 sierpnie br. 23-letni Rumun kierujący TIR-em usłyszał wyrok: 3,5 roku bezwzględnego więzienia oraz zakaz prowadzenia pojazdów na pięć lat za spowodowania katastrofy w ruchu drogowym.

Komentarze

12

Motoryzacja - najnowsze reportaże

VII Rajd Nocy Muzeów w Strzyżowie

VII Rajd Nocy Muzeów w Strzyżowie

16.05.2015, 18:31 / Automobilklub Rzeszowski / II Noc Muzeuów w Strzyżowie / Strzyżów / VII Rajd Nocy Muzeó w Strzyżowie / X Zlot Pojazdów Zabytkowych

VII Rajd Nocy Muzeów i X Zlot Pojazdów Zabytkowych rozpoczął się w piątek 15 maja br. od imprezy integracyjnej w Siedlisku Janczar w Pstrągowej a już w sobotę w samo południe kawalkada zabytkowyhc pojazdów dotarła na strzyżowski rynek. Tutaj odbyła się prezentacja samochodów oraz Konkurs Elegancji. »

Wypadek w Boguchwałe

Wypadek w Boguchwałe

16.02.2014, 21:08 / Boguchwała / krajowa "dziewiątka" / wypadek / zderzenie drogowe

Cztery samochody brały udział w zderzeniu, które miało miejsce 14 lutego 2014 roku po godz. 11 w ciągu drogi krajowej nr 9 w Boguchwale. Jedna osoba została ranna. Utrudnienia trwały ponad 4 godziny. »

wiejski OFFroad edycja 2013 - zwiastun

wiejski OFFroad edycja 2013 - zwiastun

17.11.2013, 16:06 / 4x4 / Offroad / rajd / terenówki

Niebawem już pełna relacja z ostatniego rajdu OFFroad po bezdrożach okolic Błażowej, zorganizowany przez miłośników tego rodzaju ekstremalnej rozrywki. »

Łącznik z autostradą A4 w Rzeszowie otwarty

Łącznik z autostradą A4 w Rzeszowie otwarty

30.04.2013, 23:56 / A4 / autostrada w Rzeszowie / droga ekspresowa S19 / Łącznik z autostradą A4 / Rzeszów

30 kwietnia br. punktualnie o godz. 17. otworzono wjazd na nową drogę, która połączyła Rzeszów z autostradą A4. »

Ciężarówka wpadła do potoku

Ciężarówka wpadła do potoku

05.03.2013, 22:01 / akcja ratownicza / ciężarówka wpadła do potoku / Rzeszów / straż / wypadek

5 marca 2013 roku ok. godz. 13.20 na alei Wyzwolenia samochód ciężarowy jadący w kierunku ulicy Lubelskiej nie zmieścił się pod wiaduktem kolejowym i zsunął się do potoku Przyrwa. Ze wstępnych ustaleń wiadomo, że przyczyną była nie rozwaga kierowcy, który przewoził na lawecie kontener budowlany i zapomniał złożyć HDS-a. Dodatkowym zagrożeniem dla środowiska i był fakt, iż ze zbiornika samochodu do potoku wyciekło paliwo. Jednak strażakom szybko udało się go zlikwidować. Akcja ratownicza strażaków trwała kilka godzin. W tym czasie al. Wyzwolenia częściowo była zamknięta dla ruchu, co spowodowało, że w tej części miasta powstały gigantyczne korki. Zdaniem kierowców to była swoista próba przed remontem tej drogi, który ma się zacząć jeszcze w tym roku. Po tym co się działo na rzeszowskich ulicach kierowcy twierdzą, że nie wyobrażają sobie tego obawiając się o paraliż ruchu ulicznego. »

Copyright © 2012 - Apollo Studio.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Newsletter   /   O nas   /   Reklama   /   Kontakt
4S NOWE MEDIA - profesjonalne strony internetowe