Wypadek w Boguchwałe

niedziela, 16 lutego 2014 r., godz. 21:08
/ Boguchwała / krajowa "dziewiątka" / wypadek / zderzenie drogowe

EaQxRIjsxk0

Cztery samochody brały udział w zderzeniu, które miało miejsce 14 lutego 2014 roku po godz. 11 w ciągu drogi krajowej nr 9 w Boguchwale. Jedna osoba została ranna. Utrudnienia trwały ponad 4 godziny.

Komentarze

102

Motoryzacja - najnowsze reportaże

VII Rajd Nocy Muzeów w Strzyżowie

VII Rajd Nocy Muzeów w Strzyżowie

16.05.2015, 18:31 / Automobilklub Rzeszowski / II Noc Muzeuów w Strzyżowie / Strzyżów / VII Rajd Nocy Muzeó w Strzyżowie / X Zlot Pojazdów Zabytkowych

VII Rajd Nocy Muzeów i X Zlot Pojazdów Zabytkowych rozpoczął się w piątek 15 maja br. od imprezy integracyjnej w Siedlisku Janczar w Pstrągowej a już w sobotę w samo południe kawalkada zabytkowyhc pojazdów dotarła na strzyżowski rynek. Tutaj odbyła się prezentacja samochodów oraz Konkurs Elegancji. »

wiejski OFFroad edycja 2013 - zwiastun

wiejski OFFroad edycja 2013 - zwiastun

17.11.2013, 16:06 / 4x4 / Offroad / rajd / terenówki

Niebawem już pełna relacja z ostatniego rajdu OFFroad po bezdrożach okolic Błażowej, zorganizowany przez miłośników tego rodzaju ekstremalnej rozrywki. »

Łącznik z autostradą A4 w Rzeszowie otwarty

Łącznik z autostradą A4 w Rzeszowie otwarty

30.04.2013, 23:56 / A4 / autostrada w Rzeszowie / droga ekspresowa S19 / Łącznik z autostradą A4 / Rzeszów

30 kwietnia br. punktualnie o godz. 17. otworzono wjazd na nową drogę, która połączyła Rzeszów z autostradą A4. »

Ciężarówka wpadła do potoku

Ciężarówka wpadła do potoku

05.03.2013, 22:01 / akcja ratownicza / ciężarówka wpadła do potoku / Rzeszów / straż / wypadek

5 marca 2013 roku ok. godz. 13.20 na alei Wyzwolenia samochód ciężarowy jadący w kierunku ulicy Lubelskiej nie zmieścił się pod wiaduktem kolejowym i zsunął się do potoku Przyrwa. Ze wstępnych ustaleń wiadomo, że przyczyną była nie rozwaga kierowcy, który przewoził na lawecie kontener budowlany i zapomniał złożyć HDS-a. Dodatkowym zagrożeniem dla środowiska i był fakt, iż ze zbiornika samochodu do potoku wyciekło paliwo. Jednak strażakom szybko udało się go zlikwidować. Akcja ratownicza strażaków trwała kilka godzin. W tym czasie al. Wyzwolenia częściowo była zamknięta dla ruchu, co spowodowało, że w tej części miasta powstały gigantyczne korki. Zdaniem kierowców to była swoista próba przed remontem tej drogi, który ma się zacząć jeszcze w tym roku. Po tym co się działo na rzeszowskich ulicach kierowcy twierdzą, że nie wyobrażają sobie tego obawiając się o paraliż ruchu ulicznego. »

Tragiczny wypadek motoru

Tragiczny wypadek motoru

26.11.2012, 22:07 / Jarosław / śmierć na drodze / motor / Munina / Podkarpacie / wypadek motoru

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce 26 listopada br. kilka minut po godz. 11. w Muninie w pow. Jarosławskim. Nasza ekipa znalazła się na miejscu kilka minut po zdarzeniu. Z zeznań świadków wynika, że opel corsa wyjeżdżający z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo i uderzył w motor. Motocyklista został poważnie ranny i nieprzytomny trafił do szpitala w Przemyślu. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że ma poważne złamanie ręki i krwiak mózgu, który jest przyczyną braku świadomości. »

Copyright © 2012 - Apollo Studio.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Newsletter   /   O nas   /   Reklama   /   Kontakt
4S NOWE MEDIA - profesjonalne strony internetowe